Багато хто може подумати, що у будівництві чи ремонті приміщень магазинів немає нічого особливого, що ця споруда мало чим відрізняється від інших простих будівельних об`єктів. Але це не так. 

Навіть найпростіша будівля потребує професійного підходу. Якщо мова йде саме про торговельні зали, то тут в першу чергу варто продумати вірне планування торгової площі.  

КОМПАНІЯ RAKENTA ДОПОМОЖЕ НЕ ПРОПУСТИТИ ЖОДНОЇ ВАЖЛИВОЇ ДЕТАЛІ У РЕМОНТІ ВАШОГО ФІТНЕС-ЦЕНТРУ

Таку комфортну атмосферу можна зробити завдяки правильному освітленню, зручним роздягалкам та душовим. Також особливу увагу потрібно приділити вентиляції

освітлення

вентиляція

роздягалки

Душові

Ремонт фітнес-центрів

Фактори, які впливають на вартість:

розмір площі приміщення

висота стелі

складність обробки 

перепланування та вид мателіалів 

кількість місць загального користування (душових, туалетів)

Етапи ремонту:

Ремонт фітнес-центрів

Особливості ремонту фітнес-центрів

За законодавством спортзали вважаються нежитловими приміщеннями. Тому важливо дотримуватися протипожежної та санітарної безпеки, про які йдеться у нормативно-правових актах. Досвідчений підрядник, яким є компанія Rakenta, звичайно знає про ці вимоги та гарантує їхнє виконання.  

Перелік вимог:

Вільний доступ до засобів пожежогасіння

Не слизьке покриття

Відеоспостереження

Наявність місць для небезпечних речовин

Пожежна сигналізація

Евакуаційні шляхи

Будівництво фітнес-центрів

Звукоізоляція у фітнес-клубі:

  • По-перше, у спортзалах голосно грає музика.
  • По-друге, важкі тренажери гучні у використанні. 
Звичайно, найліпший варіант – це окрема будівля під ваш спортзал. Але якщо центр сусідує з іншими приміщеннями, про якісну звукоізоляцію варто замислитись ще на стадії проекту.  

Важливо, щоб тренери та клієнти не відчували гул від обладнання, розмов та музики. В цьому допоможуть матеріали, що здібні поглинати звук.  

Розраховуючи план ремонту фітнес-центру, пам'ятайте, ви є відповідальним за життя і здоров'я людей, що прийдуть до вас тренуватись. Щоб постійні клієнти не йшли до інших клубів, а “сарафане радіо” залучало нових любителів здорового способу життя, Rakenta попіклується про найкомфортніший мікроклімат у вашому клубі

Зв'язок з нами

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з вами найближчим часом